Dan za pamćenje: Vlakom na Antuntuna, u goste Uršulinkama i na slasni završetak! Učenici prvog razreda naše škole proveli su jedan prekrasan, dinamikom ispunjen dan na izletu u Varaždinu. Spojili smo kulturu, putovanje, nova prijateljstva i, naravno, malo slasnog...
Naše prvo putovanje Dana 28. studenoga 2025. učenici i djelatnici naše škole, predvođeni ravnateljem Mariom Stančićem, posjetili su Katoličku osnovnu školu u Sisku. Ispred Biskupijskog ordinarijata dočekali su nas djelatnici i ravnateljica Smilja Čirko Katoličke...